تابه حال از اینترنت یا سایت های اینترنتی هدیه گرفته اید؟ دوست دارید هر روز یک نرم افزار را به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه، هدیه بگیرید؟

تابه حال

سایت Giveaway of the Day به گوشتان خورده است؟ این سایت یکی از معروف ترین و قدیمی ترین سایت های اینترنتی است که روزانه یک نرم افزار پولی را به صورت رایگان و با مجوز استفاده کاملا قانونی در اختیار کاربران مختلف در سراسر دنیا قرار می دهد. این سایت نرم افزارهای مختلفی را روی صفحه اول سایت خود می گذارد و به کاربران اجازه می دهد در مدت ۲۴ ساعت آن نرم افزار را دانلود و نسبت به نصب آن روی رایانه خود اقدام کنند. برای استفاده از این نرم افزارها شما باید پس از دانلود فایل فشرده شامل فایل های مورد نیاز برای نصب نرم افزار، آنها را از حالت فشرده خارج کرده و پیش از اتمام مدت زمان ۲۴ ساعت که آن نرم افزار روی سایت (GAOTD (Giveaway of the Day قرار دارد، نسبت به نصب نرم افزار اقدام کنید.

هنگامی که شما روی فایل setup.exe کلیک می کنید ارتباطی از طرف رایانه شما با سرور این سایت برقرار می شود و در صورتی که مدت زمان مجاز برای نصب نرم افزار به پایان نرسیده باشد، شما می توانید نرم افزار را نصب کنید. همچنین پس از نصب می توانید براحتی با استفاده از سریال یا فایل فعال سازی که توسط این سایت در اختیار شما قرار گرفته است، نسبت به فعال سازی کاملا قانونی نرم افزار اقدام کنید. اما در صورتی که زمان تعیین شده برای دانلود و نصب نرم افزار به پایان رسیده باشد، پس از برقراری ارتباط پیغامی مبنی بر امکان نداشتن نصب نرم افزار به شما نمایش داده می شود و به همین سادگی شما هدیه خود را از دست می دهید!

دوست دارید هر روز از این سایت یک نرم افزار هدیه بگیرید و بدون نگرانی از تمام شدن مدت زمان اعلام شده، برای همیشه بدون دردسر آن نرم افزار را روی رایانه خود نصب کرده و از آن استفاده کنید؟ به عبارت دیگر دوست دارید هنگام نصب نرم افزار دریافت شده از این سایت بدون نیاز به اتصال به سرورهای آن و بررسی مدت زمان باقیمانده برای استفاده از نرم افزار، همچون دیگر نرم افزارهایی که روی هارد دیسکتان ذخیره کرده اید این نرم افزار را نیز نصب کنید و نیازمند ارتباط اینترنتی هم نباشید؟

نرم افزار UnWrapper GOTD برای این کار طراحی شده است. با این نرم افزار شما می توانید پس از دریافت فایل فشرده شامل فایل های نصبی از سایت GAOTD، پس از کلیک روی فایل اجرایی موردنظر، فایل اصلی مربوط به نصب نرم افزار را از داخل فایل دانلود شده بیرون کشیده و آن را به صورت جداگانه روی هارد دیسک رایانه ذخیره کنید. ذخیره این فایل همانند این است که شما آن نرم افزار را خریداری کرده اید و بدون نیاز به اتصال به سرورهای سایت GAOTD هر زمان که بخواهید می توانید نسبت به نصب و فعال سازی آن اقدام کنید.

نرم افزار UnWrapper GOTD فقط ۱۸۱ کیلوبایت حجم دارد و برای استفاده از آن نیز باید به روش زیر عمل کنید:

۱ ـ به سایت GAOTD بروید و نرم افزار هدیه ای را که توسط سایت ارائه می شود، دانلود کنید.

http://www.giveawayoftheday.com

۲ ـ محتوای فایل فشرده دانلود شده در مرحله یک را در یک پوشه استخراج کنید.

۳ با مراجعه به لینک زیر، نرم افزار UnWrapper GOTD را دانلود و آن را اجرا کنید. (توجه داشته باشید برای اجرای این نرم افزار بهnet Framework ۵/۴ نیاز دارید و برای اجرا در ویندوز ویستا و ۷ نیز باید پس از کلیک راست روی فایل اجرایی گزینه Run as Administrator را انتخاب کنید)

http://danlod.com/jamejam/UnWrapper GOTD v.zip

۴ ـ پس از نمایش پنجره فراخوانی فایل توسط نرم افزار UnWrapper GOTD، مسیـــر فایل Setup.exe را که در مرحله ۲ در اختیار شما قرار گرفت در برنامه مشخص کنید.

۵ ـ منتظر بمانید تا مثل همیشه ارتباط با سرور سایت GAOTD برقرار شده و نرم افزار مورد تائید سایت قرار بگیرد.

۶ ـ پس از تائید نرم افزار توسط سایت و استخراج فایل اصلی برای نصب روی سیستم عامل، نرم افزار UnWrapper GOTD فایل اصلی را در همان پوشه که در مرحله ۲ ایجاد کرده اید برای شما ذخیره می کند و این عملیات را با یک پیام به اطلاع شما می رساند.

۷ ـ چنانچه تمایل داشته باشید می توانید ادامه مراحل نصب نرم افزار را به انجام برسانید. در غیر این صورت نیز می توانید با مراجعه به پوشه ایجاد شده در مرحله ۲، فایل اصلی نرم افزار و اطلاعات موردنیاز برای فعال سازی آن را ـ که در بیشتر موارد در یک فایل متنی همراه با فایل اولیه دانلود و در اختیار شما قرار می گیرد ـ کپی و در بخش دلخواه از هارد دیسک خود ذخیره کنید.

شما می توانید هر زمان که تمایل داشته باشید، نرم افزار را با استفاده از فایل اصلی استخراج شده به روش گفته​شده​نصب کنید و از این پس نه تنها گذشت ۲۴ ساعت مانع نصب نرم افزار نمی شود بلکه به اتصال اینترنت و برقراری ارتباط با سایت GAOTD نیاز نخواهید داشت.